// Ona / Związek z młodszym

Ona

Jennifer Lopez, Kobieta, związek z młodszym, związek z młodszą, Demi Moore, Ashton Kutcher, facet
Związek z młodszym

Coraz więcej kobiet decyduje się na związek z młodszym mężczyzną. Zaczęło się od amerykańskich gwiazd filmowych. Pamiętamy o kilkuletnim związku Demi Moore z siedemnaście lat młodszym Ashtonem Kutcherem. Związek Demi i Ashtona to już co prawda przeszłość, ale Demi otworzyła kolejne zakazane kobietom drzwi. Po niej już się posypało: Madonna i 29 lat młodszy Brahim Zaibat, Heidi Klum i 13 lat młodszy Vito Schnabel, Jennifer Lopez (43) i Casper Smart (24). W Stanach Zjednoczonych już ponad 40% kobiet pomiędzy 35 a 45 rokiem życia jest z młodszym mężczyzną.

Rekordzistką jest Joan Collins (79), która jest od 12 lat z Percy Gibsonem (47), managerem teatralnym. O niej było głośno, ale nie tak, jak o Demi. W końcu Ashton to idol nastolatek! Collins na pytanie, dlaczego jest z 32-lata młodszym mężczyzną odpowiedziała: „Ludzie ciągle pytają, czemu mam młodszych partnerów. To proste. Starsi ode mnie dawno są w grobie, a moi rówieśnicy podrywają osiemnastki. Oczywiście dotyczy to tylko tych, którzy mają dużo pieniędzy na ładne zęby i tupecik”. Jakoś różnica tylu lat zupełnie jej nie przeszkadza. Patrząc jednakże na fotografie tych kobiet z ich wybrankami nasuwa się jedno spostrzeżenie: wszystkie bez wyjątku to kobiety bardzo zadbane, które wyglądają o niebo lepiej i młodziej od swoich równolatków. Spójrzmy na Jennifer Lopez. Czy ona faktycznie wygląda na 45 lat? Idealne wysportowane ciało, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestopięciolatka, piękna twarz bez śladu zmarszczek. Weźmy dla porównania jakiegoś jej równolatka. Nie trzeba szukać daleko: jej były mąż Marc Antony (lat 46). Czy można uwierzyć, że są równolatkami? Nie będziemy opisywać różnic, bo są widoczne na pierwszy rzut oka.

Wniosek: czas obchodzi się z niektórymi kobietami łagodniej, szczególnie z tymi, które mają dobre geny (możemy też wliczyć tu operacje plastyczne, przecież i tak żadna się do nich nie przyznaje zrzucając to na geny) i dbają o siebie. Godziny spędzone na siłowni i w Spa oraz pieniądze wydawane na różnorakie kosmetyki są bardzo dobrą inwestycją, która długoterminowo się zwraca. Mitem jest, że czas obchodzi się z kobietami bezlitośnie.

Dlaczego więc TAKA kobieta ma spotykać się wyłącznie z równolatkiem, który wygląda jak jej własny ojciec, albo z facetem jeszcze starszym od siebie? Stanowczo jesteśmy temu przeciwne! Co związek z młodszym mężczyzną może dać obu stronom? W przypadku Ashtona Kutchera, Brahima Zaibata, czy Caspera Smarta: świat o nich usłyszał. Stali się celebrytami dzięki temu, że są z megagwiazdami.  A gwiazdy mają facetów z zadbanymi ciałami, a nie podtatusiałych amantów. Taki obopólny interes.

Jest jeszcze jeden związek, tym razem gwiazdy z gwiazdą: Shakira i Gerard Pique. Jest między nimi dokładnie 10 lat różnicy. Pique i Shakira poznali się w 2010 roku, przy okazji kręcenia klipu do piosenki "Waka Waka", która była oficjalnym utworem Mistrzostw Świata w RPA. W 2012 roku ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, w sierpniu tego roku ogłosili, że niebawem pojawi się ich druga pociecha. I to jeszcze nie koniec: chcą ich mieć 9! Ich związek to miłość od pierwszego wejrzenia, jak obydwoje o tym opowiadają. Z  jakim błyskiem w oku oni na siebie patrzą. W przypadku tej pary absolutnie nie widać 10 dzielących ich lat. Shakira wygląda jak równolatka swojego partnera. Moja koleżanka z niedowierzaniem zakrzyknęła: „Jak to? To Gerard jest młodszy od Shakiry??? Byłam pewna, że starszy!” W przypadku Gerarda i Shakiry widać tylko, jak bardzo się kochają. I takiego uczucia życzę Wam, drogie Panie, niezależnie, czy Wasz wybranek będzie od Was 10 lat starszy, czy 15 lat młodszy. Po co mieszać arytmetykę w sprawy sercowe?

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku