// Miłość / Miłość to pasja…

Miłość

relacje damsko-męskie, zdjęcie: Agnieszka Pisarczyk
Miłość to pasja…

Tak, to pasja. Największy jednak problem jest w tym, aby tą pasje w sobie odkryć.  Znaleźć ten brakujący fragment duszy,  który uczyni Cię istotą doskonałą, absolutem. Tego się nie szuka. Nie szukasz kobiety czy mężczyzny, z którym-którą będziesz czuć coś „bardziej”, „dokładniej”.  Tego nie można znaleźć… Trzeba na to czekać. Nie można być na to przygotowanym…. Można przeczuwać nadchodzące zdarzenie. Dostrzegać różnego rodzaju znaki, czy wskazówki w którą stronę iść. Najważniejsze to umieć słuchać, patrzeć… Nie starać się tego rozumieć, czy w jakikolwiek inny sposób analizować.

Przyjmij to, co się dzieje… Nie walcz. Od początku jest jasne, czy to jest właśnie pasja. Ta pasja nazwana miłością. Wtedy wiesz co i ile potrafisz dla tej pasji poświęcić. Ile się wyrzec, aby tą pasję rozwijać. Budować ją. Ile jesteś w stanie zrobić, aby stać się Zeusem uwodzącym Afrodytę. Uwodzącym cały czas. Przez wszystkie wieki, od początku istnienia do końca… Końca czasu. Gdy już  stanie Ci się to wiadome rozwijaj tą pasję.

 Miłość to talent. Albo go masz, albo nie. Sukces  w każdej dziedzinie polega w zdecydowanej większości przypadków na ciężkiej pracy. W tym jednak przypadku będzie to bardzo przyjemna praca. Odkrywać się wzajemnie, uczyć się siebie. Celebrować wzajemnie swoje istnienie, bliskość. Poświęcenie stanie się przyjemnością. Nałogiem, bez którego nie dasz rady żyć. Będziesz gotów zepchnąć wszystkich starych mieszkańców Olimpu, aby przygotować miejsce dla niej, dla niego. Będziesz Izydą, która odszukała swojego Ozyrysa i przywróciła mu życie i za każdym razem gdy na niego spojrzysz, on rodzi się na nowo. Nieśmiertelność nie będzie niczym niezwykłym. Codzienność będzie cudownością. Każdy kolejny dzień będzie inny, lepszy. Dostrzegać będziecie wszystko to, czego do tej pory nie zauważaliście. I to wszystko bardzo was zaskoczy…. Bo miłość to pasja…

Powodzenia…

BN

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku