// On / Dlaczego on nam to zrobił?

On

George Clooney i Amal Alamuddin, mężczyzna
Dlaczego on nam to zrobił?

I stało się! Choć niektórym wydawało się to tak prawdopodobne, jak atak Marsjan na naszą planetę, albo to, że luty kiedykolwiek będzie miał 30 dni. George Clooney – żelazny kawaler, jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood, usidlony! Ślub odbyl się 26 września 2014 roku. Jego wybranką jest piękna prawniczka Amal Alamuddin. Co ma w sobie Amal, czego nie posiadały inne? Przecież George przez 53 lata swojego życia nie próżnował i spotykał się z różnymi pięknościami, których wiek był odwrotnie proporcjonalny do jego wieku. Im on był starszy, tym one były młodsze. Ma to sens. Bo George Clooney jest jak wino: im starszy tym lepszy. Wybrańcy bogów tak mają.

Lista jego podbojów to mała książka telefoniczna. Zajmiemy się tymi, o których wiemy. O reszcie może lepiej nie wiedzieć.

Kelly Preston, żona Travolty, była z Clooneyem w latach osiemdziesiątych. Wspólnie wychowywali małą świnkę o imieniu Max. Po rozstaniu George udowodnił, że jest odpowiedzialnym facetem i troszczył się o  świnkę do końca jej dni, do 2006 roku. Może dobrze, że związek Preston z Clooneyem nie przetrwał, bo czy normalnym jest wychowywanie świnki z facetem, którego geny powinny być przekazane kilku potomkom, a sukces byłby murowany?

Talia Balsam, co prawa urodą nie grzeszyła, ale jakimś cudem zaprowadziła Georga do ołtarza w 1989 roku. To musiało być dla niego jakieś traumatyczne przeżycie, bo po rozwodzie, który nastąpił 3 lata później złożył swoiste śluby kawalerskie.

Kimberley Russel, koleżanka z planu reklamy Martini zatrzymała go na chwilę przy sobie, ale nieuważnie wypowiedziała „złe zaklęcie” – „pobierzmy się” i jej książę podziękował za współpracę.

Celine Balitran – urocza kelnerka z Paryża zawróciła mu w głowie w 1996 roku, gdy kręcił film „The Peacemaker”. Trzy lata sielanki i rozstanie. Pewnie znowu padło magiczne słowo „ślub”.

Christa Allen – ta historia nie trwała 3 lata, bo szybko zastąpiła ją prezenterka telewizyjna i modelka Lisa Snowdown. Inteligentna Lisa usidliła Clooneya na całe 5 lat! W jego przypadku to rekord!

Renee Zellweger – koleżanka z planu „Miłosne gierki” zawróciła mu w głowie, w końcu po „Bridget Jones” wiedziała to i tamto. Szczególnie, jak usidlić atrakcyjnego singla, ale igraszki szybko się skończyły.

Miejsce Renee zajęła kelnerka z Las Vegas, Sarah Larson. Romans trwał rok.

Elisabetta Canalis, gwiazda włoskiej telewizji, zawładnęła sercem Georga na 2 lata. W 2011 roku wydali oświadczenie, ze ich drogi rozeszły się. W końcu gdzie Rzym…

Zapaśniczka Stacy Keibler to kolejna miłość w życiu Georga.  Po niej Monika Jakisic, z którą nie był już tak oficjalnie. Bardziej na zasadzie wspólnego wyjścia do kina, czy do restauracji.

Nadszedł październik 2013, a z nim Amal Alamuddin, 36-letnia prawniczka o libańskich korzeniach. Krótka znajomość i George już wiedział, że nie musi czekać ani 3, ani 2 lata. Oświadczył się od razu.

Co ma Amal, czego nie miały inne? Amal jest zjawiskowo piękna i nieprzeciętnie inteligentna. To prawniczka specjalizująca się w prawie międzynarodowym i prawach człowieka. Jest absolwentką New York University School of Law. W 2011 roku rozpoczęła współpracę z organizacją WikiLeaks i oficjalnie reprezentuje Juliana Assange’a w procesie dotyczącym jego ekstradycji do Szwecji.

Tym wyborem George Clooney obalił teorię, że „im bystrzejsza kobieta, tym trudniej jej znaleźć odpowiedniego faceta”, bo Amal, co prawda chwilę czekała, ale dla takiego faceta warto. To jak rozbicie kumulacji w Totka. Moja odezwa do Amal jest tylko taka: Rozumiemy, że wybrał właśnie Ciebie, choć my też ostrzyłyśmy sobie na niego pazurki. Cóż, takie życie. Apelujemy do Twojego zdrowego rozsądku: Nie chowaj z Georgem świnek, piesków i kotków. Chcemy zobaczyć na świecie małych Georgów. Nie zmarnuj materiału genetycznego Georga, bo jako fanki Clooney’a, tego Ci nie darujemy.

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku