// Miłość / 8 znaków, że to ta jedna jedyna (Tylko tego nie spieprz!)

Miłość

porady
8 znaków, że to ta jedna jedyna (Tylko tego nie spieprz!)

Myślisz o niej bez przerwy i masz nadzieję, że ona myśli o Tobie? Wszystko Ci się z nią kojarzy. Chyba przepadłeś…. Jeśli chcesz wiedzieć, czy to, co czujesz to miłość przeczytaj. Poniżej 8 znaków, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że 2 wypowiadane przez Ciebie słowa: “kocham cię” skierowane są właśnie do NIEJ. 

1. Boisz się jak diabli...
że ją stracisz, boisz się bycia z nią (że nie sprostasz jej wymaganiom), boisz się, że powiesz coś nieodpowiedniego, że zrobisz coś, co mogłoby się jej nie spodobać…. Lista Twoich obaw jest długa i niekończąca się. Co się stanie, jeśli skończy się tak, jak Twój ostatni związek? Chwila… Zastanów się, czy pozwolisz na to, aby stało się to, co ostatnio? Obawy, obawami, ale wiesz, że niezależnie od wszystkiego i tak w to idziesz. I to w ciemno.

2. Będziesz robił absolutnie wszystko, aby jej zaimponować.
Ona ma ochotę pójść do restauracji. Dlaczego nie… Właściwie Ty też masz. Kurs salsy? Jesteś zachwycony. Przynajmniej takiego udajesz… Wszystko dla niej. Twój świat zmienił się o 180 stopni. Chcesz być dla niej najlepszy. I jesteś. Zawsze. Kiedy jest pełna energii i kiedy jest chora. Te małe rzeczy to jest właśnie miłość.

3. Ciągle jest w Twojej głowie.
Zastanawiasz się, co robi. Dlaczego nie dzwoni? Wszystko Ci się z nią kojarzy. Przechodzisz koło restauracji i myślisz: „Julce by się ta restauracja spodobała”. „Co teraz robi?”, „Dlaczego nie dzwoni?” Kiedy cisza telefonu zbyt Cię męczy po prostu dzwonisz do niej z prostym pytaniem: „Co słychać?”. Albo piszesz sms-a, aby wiedziała, że o niej myślisz. Ciągle o niej myślisz i masz nadzieję, że ona ma tak samo. Myśli o Tobie. Przepadłeś, chłopie… 

4. Ona powoduje, że chcesz być lepszym mężczyzną.
Kiedy spotykasz kobietę swojego życia stawka jest wysoka. Twoje plany zaczynają być poważne. Starasz się uporządkować swoje finanse i chodzisz na siłownię. Wszystko dla niej. Teraz ona jest najważniejsza.  Tylko to, że siedzi blisko Ciebie i ociera się swoim ramieniem jest warte tego wszystkiego.

5. Chcesz, aby była szczęśliwa.
W końcu życie przestało się toczyć wokół Ciebie. Twoje myśli zaprząta ona i troska o nią. Kiedy szef każe jej pracować zbyt długo, podpowiadasz jej, co powinna mu powiedzieć. Kiedy jest chora dbasz o to, aby niczego jej nie zabrakło: aspiryna, herbatka z miodem, rosół. Kiedy ma konflikt z siostrą, choć zupełnie nie masz pojęcia, o co chodzi, wspierasz ja jak możesz, aby się pogodziły, bo wtedy ona przestanie się martwić. Wiesz, że kiedy jest szczęśliwa i radosna, to nic więcej nie jest Ci potrzebne. Jest tylko ONA, ONA. Nic ani nikt więcej się nie liczy…

6. Nie możesz się doczekać, aby podzielić się z nią dobrymi informacjami.Twoi przyjaciele znają jej imię, imię jej psa, nawet to, jaki jest jej ulubiony kolor. Kiedy jesteś nieprzytomnie zakochany ciągle o niej mówisz. Trzymasz ją za rękę w miejscach publicznych, obejmujesz ją ramieniem i całujesz, aby nikt nie miał złudzeń. Ona jest piękna, cudowna i wspaniała. I jest z Tobą. Chcesz, aby cały świat się o tym dowiedział. 

7. Dziewczyna w klubie wygląda super seksi, ale nic nie zastąpi uśmiechu Twojej ukochanej.
Wszystkie inne kobiety wypadają słabo przy Twojej ukochanej. Ciągle masz przed oczyma jej słodki uśmiech i nie możesz sobie wyobrazić bez niej życia. To, co czujesz to miłość. Inne przestały się liczyć, bo Ty odnalazłeś w tłumie tą jedną jedyną. Twoją drugą połówkę. 

8. Nie możesz się powstrzymać.Uwierz mi, próbowałeś. Po ostatnim nieudanym związku przyrzekałeś, że masz dość i nigdy więcej. Żadnych związków! Ale każda próba odrzucenia tego związku kończyła się tym samym… Chcesz z nią być zawsze: kiedy jesteś szczęśliwy, smutny, zmęczony i chory. Przepadłeś, kolego, jesteś zakochany.

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku