// Miłość / Chcesz ze mną być? - 12 rzeczy, które musisz o mnie wiedzieć

Miłość

relacje, jak to jest być singielką, 12 rzeczy o singielce
Chcesz ze mną być? - 12 rzeczy, które musisz o mnie wiedzieć

Kiedy jesteś singlem Twoje życie wygląda troszkę inaczej. Po pierwsze rozczarowana poprzednimi związkami zastanawiasz się, czy kiedykolwiek znajdziesz dla siebie odpowiedniego faceta. W końcu wszyscy poprzedni okazali się strasznymi dupkami. Na samą myśl o niektórych włącza Ci się czerwona lampka (dlaczego ona przedtem się nie zaświeciła?!): „Jak można było być taką głupią….”. Spotykasz dalej facetów: online, offline, w barach, u przyjaciół…. I tak trwa to trzy lata. Przez ten czas zmieniasz się jako osoba, kobieta i uczestniczka randek.

Jego ciągle nie ma. Poniżej kilka ciepłych słów o Tobie do niego, gdziekolwiek jest… Do jasnej cholery chłopaku ogarnij się i pojaw w moim życiu, aby mnie kochać jak wariat. Odwdzięczę się tym samym, na zawsze. Musisz tylko o mnie wiedzieć kilka rzeczy. Taka mała instrukcja obsługi.

 1. Ciężko mi uwierzyć, że pewnego dnia pojawi się odpowiednia osoba w moim życiu.
Ty, tak Ty, taki cudowny facet będzie dzielił ze mną swoje życie, ciało i serce. Moja radość nie zna granic. Ale też ciężko jest mi w to uwierzyć, więc muszę to sobie przypominać każdego dnia. Przecież wiedziałam, że nie będę wiecznie singielką i że gdzieś tam czekasz na mnie Ty. Przyjaciele i rodzina powtarzali mi, że czas odpowiedniego faceta nadejdzie i że znowu będę szczęśliwa. Nie sądziłam, że mówią prawdę. Raczej myślałam, iż chcą mnie pocieszyć.

2. Zajmie mi chwilę, aby uwierzyć w tą niesamowitą rzecz, jaką jest miłość.
Bywałam na różnych randkach. Spotykałam niesamowitego faceta, rozmawiało się nam genialnie, miałam nadzieję, że coś z tego wyjdzie do momentu, kiedy nie wychodziło, że a) jest żonaty, b) jest podrywaczem c) nie jest zainteresowany długoterminową relacją, tylko przygodą. To spowodowało, że trudno jest mi uwierzyć w miłość, w to, że na świecie istnieją faceci wrażliwi, fantastyczni. Tacy, jak Ty. Trudno jest mi sobie wyobrazić, że bajka z Tobą będzie trwała wiecznie. To moje złe doświadczenia z przeszłości. Obiecuję popracować nad kwestią zaufania. Przecież nie możesz cierpieć z powodu winy kogoś zupełnie innego. Nasz związek nie powinien ucierpieć. W głębi serca wiem, że istnieje miłość i chcę uwierzyć, że nasza będzie trwała wiecznie.

3. Moi przyjaciele prześwietlą Cię jak rentgen.
Pewnie dlatego, że byli zamieszani we wszystkie moje upadki i wzloty przez kilka ostatnich lat. Obserwowali moje związki, które z góry były skazane na porażkę, ale ja nie dałam sobie nic powiedzieć na ten temat, bo przecież wiedziałam lepiej, Byli świadkami mojej nierównej walki z butelką wina, czasami dwiema po zerwaniach z tymi, którzy mieli być na zawsze. Jestem wdzięczna, że mam takich ludzi przy sobie niezależnie od tego, czy jest mi dobrze, czy źle. Pamiętaj, że będą bacznie Ci się przyglądać. Wykryją każdy najmniejszy błąd. Oczywiście poproszę, aby byli dla Ciebie mili.

4.  Niektóre rzeczy będą kręciły się przez jakiś czas wokół mnie.
Długo byłam singlem, więc wszystko kręciło się wyłącznie wokół mnie: kawy w Coffee Heaven, samotne wyjścia do kina, spacery z psem, dżunglowanie po sklepach w galeriach handlowych, manicure w gabinecie piękności. Miałam czas na zrobienie kariery w korporacjach, zebranie wielu pieczątek w paszporcie świadczących o moich zagranicznych podróżach. Mam nadzieję, ze mi wybaczysz to, iż może mi zająć trochę czasu przestawienie się na to, że wszelkie wycieczki powinnam planować z Tobą.

5. Miałam bardzo dużo czasu na zastanowienie się, jak powinno być w związku.
Byłam świadkiem wszystkich rzeczy, jakie działy się w związkach moich przyjaciół: dobrych, złych, a  nawet okropnych, Każdy powtarzał mi, że dzięki chodzeniu na wiele randek nauczę się tego, co chcę i tego, czego nie chcę. Obserwowałam, jaką ciężką pracą jest budowanie związku, który jest przepełniony miłością i oparty na partnerstwie. Pewne rzeczy pozostaną mi w pamięci na długo. Wiem, czego oczekuję od swojego nowego związku. Wiem, że nie będzie tak, jak sobie wymarzyłam, ale spróbujemy się do siebie dostosować.

6. Mam nadzieję, że jesteś gotowy na mnóstwo dobrej zabawy.
Nie interesują mnie faceci na jedną noc, ani przyjaciele z przywilejami. O wiele lepiej jest kochać się z jedną osobą każdego dnia i każdej nocy. Poświęcasz czas, aby poznać ta osobę, spełnić jej oczekiwania, doprowadzić do szaleństwa. Szczególnie szalony będzie seks. Nie mogę się już doczekać szalonego seksu podczas upojnych nocy z Tobą. Gromadziłam siły przez ostatni czas. Nie czekajmy, do dzieła!. 

 7. Jestem samowystarczalna.
Nie miałam przy sobie kogoś takiego, kto przypominałby mi, jaka jestem wspaniała, kogoś, kto przytuliłby mnie w jeden z tych okropnych dni, kiedy mam ochotę ukryć się przed całym światem. Albo kogoś, kto wyniósłby śmieci, bo te wylewają się już z kosza. Nauczyłam się, jak się motywować, łagodzić ból i zaspokajać swoje potrzeby samodzielnie. Wiem, ile mam na koncie. Wiem, jak dolać płyn do szyb w samochodzie. Wiem, jak wbić gwoździa w ścianę. Zajmuję się moim psem. Urządzam mieszkanie. Wszystko bez pomocy kogokolwiek. Pewnego dnia zjawisz się w moim życiu i będziemy musieli jakoś połączyć wszystkie nasze sprawy. Wtedy w końcu będę mogła przestać udowadniać całemu światu, że jestem strongmenka. Ja chcę być superwoman – dla Ciebie.

8. Moi przyjaciele i rodzina są dla mnie wszystkim.
Przez ostatnich kilka lat każdego wieczoru wykonywałam telefony do rodziców i przyjaciół. Wychodziliśmy razem w weekendy, kiedy byłam po rozstaniu, albo kiedy zaczynałam nowy romans.  Nigdy nie miałam faceta, który robiłby ze mną zabawne rzeczy, kiedy byłam znudzona.

9. Tak bardzo chcę się do Ciebie przytulić.
Nie jest ważne, ile razy fantazjowałam na temat budzenia u boku mojego faceta i wtulania się w niego przez całą noc. Kiedy będziesz zajmiesz połowę łóżka, które dotychczas należało wyłącznie do mnie. Będziemy spać na łyżeczkę. Poczuję Twoje ramiona oplatające moje ciało. Nie traktuj mnie jednak jak poduszkę. Pamiętaj, ja potrzebuję oddechu, przestrzeni wyłącznie dla siebie…

10. Bardzo chcę robić z Tobą różne rzeczy i dzielić swoje pasje.
Takie jak wyjazd na super wakacje do Kenii, albo wyjazdy weekendowe. Albo sobotnie gotowanie z rodziną bądź przyjaciółmi. Albo też kolacja ze znajomymi w restauracji. Bardzo chcę, abyś stał się częścią mojego życia i abyś dzielił moje zainteresowania. Będę Cię we wszystko wdrażać, abyś nie czuł się rzucony na głęboką wodę. Chętnie zaangażuję się w Twoje pasje…..

11. Tak bardzo chcę Cię w końcu spotkać, Trochę się już denerwuję tym czekaniem.
Wiem, że kiedy się pojawisz wiele rzeczy w moim życiu ulegnie zmianie. Mam nadzieję, że będą to pozytywne zmiany. Nie tylko takie, że mój facet jest wyrocznią w każdym względzie i ja mam się dostosować. Znam kobiety niezależne, które po spotkaniu faceta nagle uwieszały się na nim i niezależność płynnie przechodziła w zależność. Nie mogę pozwolić na to, aby mój cały świat zaczął się kręcić wyłącznie wokół Ciebie, niezależnie od tego, jak bardzo Cię pokocham. Nie podobałabym Ci się jako kobieta-bluszcz, ale to także nie leży w mojej naturze.

12. ... nie mogę się doczekać, aby zacząć Cię kochać….

Gdziekolwiek jesteś pojaw się już….. Pocałunek

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku