// Porady / WIELKA TEORIA PODRYWU -cykl wykładów cz. 1.

Porady

porady, teoria wielkiego podrywu, jak poderwać dziweczyne, body language, język ciała
WIELKA TEORIA PODRYWU -cykl wykładów cz. 1.

Jest mnóstwo ludzi, którzy są bardzo dobrzy w podrywaniu, ale zwykle nie są w stanie wyjaśnić, jak to robią. Dziś rozpoczynamy tygodniowy cykl wykładów, aby pomóc nawet najbardziej niezaradnym facetom zrozumieć niektóre z podstawowych zasad gier miłosnych i opracować taktyki, które pozwolą im usłyszeć upragnione słowo: "Tak" dużo częściej niż do tej pory. A i kobietom przyda się ten cykl – poznacie sztuczki używanie podczas podrywu. Zaczynamy….

METODA NR 1:

1. Poszerz swoje horyzonty.
Nie daj się złapać w pułapkę umysłową. To nieprawda, że dziewczynę ​​można znaleźć tylko na imprezie, czy w barze lub pubie. Nigdy nie wiadomo, gdzie i kiedy spotkasz tą, która byłaby otwarta na wieczorne wyjście z Tobą. Powiedzenie "jest wiele ryb w morzu" odzwierciedla ten fakt. Jeśli chcesz znaleźć dziewczynę miej oczy szeroko otwarte wszędzie: w pracy, w kawiarni, na ulicy, praktycznie w dowolnym miejscu publicznym.

Jest kilka ważnych rzeczy, o których warto pamiętać:

Supermarket to miejsce, gdzie trudno jest się sprzedać. Większość ludzi nie idzie do sklepu lub banku, aby znaleźć tam miłość. To powszechne przekonanie słusznie sugeruje, że bary, kluby i przyjęcia są najlepszymi miejscami do szukania potencjalnej kandydatki na randkę.

Zamiast tego pomyśl o ryneczkach ze straganami, kawiarniach i innych miejscach, gdzie ludzie chodzą, bo chcą poprzebywać na zewnątrz i przyjemnie spędzić czas buszując wśród nikomu niepotrzebnych antyków i bezwartościowego kiczu. Jest prawdopodobne, że dziewczyny w takich miejscach będą nieco bardziej otwarte na poznawanie nowych osób. Nie przyszły tam bowiem, aby załatwić ważne i często odsuwane na ostatnią chwilę sprawy.

• Jeżeli nie planujesz zostać współczesnym Don Juan’em (uwaga: mało prawdopodobne, aby Ci się to udało), możesz przeprowadzić dla własnych potrzeb oraz bezpieczeństwa coś, co możemy nazwać "testem pierścionka". Zanim skierujesz swe kroki i awanse do z góry upatrzonej piękności spójrz na jej dłonie, najlepiej obie.  Jeśli dziewczyna ma na palcach jednej z rąk pierścionek z diamentem to prawdopodobnie jest zaręczona lub zamężna. Jeśli tylko na prawej dłoni to na pewno zamężna. Reguła ta wszak ma wyjątki. Jeśli chcesz operować na arenie międzynarodowej pamiętaj, że w wielu krajach zachodniej Europy i Ameryki kobiety noszą obrączki ślubne na palcu serdecznym lewej dłoni, co jak sami dobrze wiecie w Polsce oznaczałoby osobę owdowiałą lub rozwiedzioną. Dla uniknięcia rozczarowań lub niekoniecznej wizyty u ortodonty uszanuj status tych kobiet i zostaw je w spokoju.

2. Zależności damsko-męskie.
Te są różne w różnych krajach. Jest jasne, że w kulturze krajów zachodnich (kraje Europy, Australii i Ameryki Północnej) zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają fizycznej atrakcyjności u płci przeciwnej.

Jak to działa?

Kobiety przede wszystkim pociąga status społeczny i wpływy. Mężczyzn zaś płodność i zdrowie, co tłumaczy przywiązanie kultury zachodniej do kobiecego wyglądu.

• Istnieje cała gama rzeczy, które mężczyzna mógłby zrobić, aby zamanifestować swoją pozycję społeczną, a tym samym stać się bardziej atrakcyjnym. Może stworzyć swój własny, bardzo unikalny styl lub mieć cięte, sarkastyczne poczucie humoru. Okazywanie zamożności podnosi status w hierarchii społecznej, co tłumaczy dlaczego niektórzy faceci kupują piękne samochody. Chcą podnieść swe notowania, choć być może w rzeczywistości nie wiedzie im się najlepiej. Warto pomyśleć o tym, jak podkreślić swoje mocne strony jednocześnie nie mijając się z prawdą.

Chyba  najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem jest okazywanie pewności siebie. Poprzez wykazanie się umiejętnością mówienia i działania w sposób pewny siebie, pokazujesz, że nie obawiasz się niczego ze strony innych ludzi i przez to wydajesz się bardziej atrakcyjny. Często mówi się, że pewność siebie jest najważniejsza. Bądź pewny siebie a reszta sama przyjdzie. Sprawiaj wrażenie nieśmiałego a zawsze będzie Ci pod górkę, jeśli chodzi o sztukę zdobywania kobiecych serc. 

3. Bądź sobą, ale w najlepszym wydaniu.
To ważne, aby uniknąć fałszu. Kobiety są bardzo spostrzegawcze i nie będą traktować Cię poważnie, jeśli zlekceważysz je udając kogoś, kim nie jesteś. Z drugiej jednak strony kobiety nie szukają nieudacznika. Jedną z największych korzyści płynących z długotrwałego związku jest wolność i możliwość dzielenia swych obaw i lęków z osobą, którą kochasz i która kocha Ciebie. Póki co nie jesteś w takim związku, więc swoje brudy musisz prać sam uroczo uśmiechając się i robiąc dobrą minę do nie rzadko mizernej gry. Nie trać wiary! Wykorzystaj podryw do pokazania tego wszystkiego, co da się w Tobie lubić i bądź wdzięczny dziewczynie, która chce tego wszystkiego słuchać. 

4. Przemów językiem ciała.
Język ciała (body language) to nie to, co robisz sypialni albo bardziej to, czego tam nie robisz. Język ciała jest czymś więcej. To podstawowy i niezwykle ważny element w komunikacji międzyludzkiej. Cos więcej niż tylko wyprostowana postawa i  kontakt wzrokowy. Język ciała to cały pakiet, wszystko co możesz zrobić, aby komunikować się nie wypowiadając ani jednego słowa. Mowy ciała używamy do zakomunikowania innym naszego stanu emocjonalnego, dlatego jest ona tak ważna. Kiedy to sobie uświadomisz i przyswoisz uplasuje Cię to na szczycie listy w podbojach serc niewieścich. 

Oto kilka prostych zasad:

a)    Większy kontakt wzrokowy jest bardziej wskazany niż mniejszy.

b)    Uśmiechaj się, kiedy tylko nawiążesz kontakt wzrokowy. Nie spuszczaj wzroku dopóki się do niej nie uśmiechniesz.

c)     Nie wpatruj się nachalnie w nią. Unikaj skanowania jej sylwetki, kiedy z nią rozmawiasz.

d)    Przyjmij tzw. otwartą postawę: nie krzyżuj ramion i nóg. Ramiona pozostaw luźne, głowę trzymaj prosto, mów spokojnie i bez wahania. To sprawi, że potencjalna kandydatka odbierze Cię jako pewnego siebie i interesującego faceta.

e)    Pochyl się lekko w kierunku osoby, z którą rozmawiasz, nadstaw ucha to pokaże Twoje zainteresowanie tym, co ona mówi. 

5. Język ciała ciąg dalszy.
To potężne narzędzie, ale nie zawsze oczywiste. Otóż ludzie mają tendencje do dotykania samych siebie, do gestów i mimiki, które Ty musisz umieć odczytać a które inni używają, gdyż wydaje im się, że te będą atrakcyjne i zrozumiałe dla Ciebie. Kobieta, która odrzuca ręką włosy do tyłu lub dotyka swych ust może w ten sposób nieświadomie sygnalizować swoje zainteresowanie Twoją osobą albo, i tu należy uważać, ma cos do ukrycia. Ludzie zasłaniający usta lub ziewający mogą kłamać. Język ciała i różnice w jego interpretacji mogą być bardzo subtelne. Uważa, abyś nie wyciągnął błędnych wniosków! 

 6. Wszystko albo nic.
Jeśli śliczna dziewczyna interesuje się Tobą to, czy nie chciałbyś aby tu i teraz Ci o tym powiedziała zamiast czekać kolejnych 5 lat? Dziewczyny czują to samo. Dlatego powolne staranie się o pozyskanie kobiecego serca dobre było w czasach Don Kichate’a. Dziś wydasz się kobiecie zupełnie pozbawiony życia. Nie staraj się do niej przymilać w nieskończoność- zdobądź ją! Jeśli rzeczywiście jesteś zainteresowany podejdź i powiedz jej o tym. Zyskasz o wiele więcej w jej oczach, kiedy podejmiesz ryzyko nawet za cenę zostania odrzuconym, aby mieć szansę bycia zaakceptowanym. Kobieta, które jest Tobą bardzo zainteresowana nie będzie czekać wiecznie, abyś ją poprosił na randkę. Jeśli nie wykonasz żadnego ruchu ona wywnioskuje, że Ci się nie podoba i sobie odpuści. Albo dojdzie do wniosku, że Ty nie jesteś jej wart, bo nie masz wystarczająco dużo odwagi, aby do niej zagadnąć.
Nie czekaj na odpowiedni moment, bo się boisz, wstydzisz, albo wypatrujesz chwili, kiedy nie będzie wokół niej koleżanek a Twoi koledzy nie będą patrzeć. To nigdy nie nastanie. Działaj tu i teraz!

cdn.

BB. 

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku