// Seks / 7 faktów na temat łechtaczki, o których nie masz pojęcia

Seks

seks, Milośc to pasja, łechtaczka, fakty na temat łechtaczki
7 faktów na temat łechtaczki, o których nie masz pojęcia

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, naciskając malutki “guziczek” znajdujący się w pobliżu kobiecej pochwy odblokujemy sekretną drogę wiodącą do nieziemskiej seksualnej przyjemności.

Łechtaczka jest najbardziej wrażliwą częścią kobiecego ciała. Stymulowana może wysłać drgania w górę i w dół kręgosłupa.  "Magiczny przycisk" może doprowadzić kobietę i jej partnera do “siódmego nieba”, ale wiele par tego nie wie. Magazyn „Women’s Health” sporządził listę siedmiu faktów na temat łechtaczki, które przyprawią Cię o zawrót głowy. Oto i one:

1. Łechtaczka to centrum czułości.
Łechtaczka posiada około 8000 zakończeń nerwowych, których jest więcej niż w jakimkolwiek innym punkcie ludzkiego organizmu. Dla porównania penis ma ich tylko 4.000.

2. Jest podobna do penisa.
Łechtaczka nie ma kształtu penisa, ale jest podobna w budowie anatomicznej do  męskiego narządu, ponieważ posiada żołądź i ciało jamiste, a także napletek. Ponadto podobnie jak penis nabrzmiewa, gdy jest pobudzana (pod wpływem bodźców nerwowych ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do wzwodu). 

3. Ma jedno zadanie.
Ten „mini organ” wiąże się z jednym słowem i zadaniem: PRZYJEMNOŚĆ. To jedyna część ciała kobiety, której głównym zadaniem jest dostarczanie przyjemności, przyjemności nieziemskiej. 

4. Rozmiar ma znaczenie.
Podobnie do niekończącej się debaty, czy rozmiar penisa ma znaczenie, kwestia wielkości, rozmiaru lub odległości łechtaczki od pochwy może mieć wpływ na zdolność do orgazmu. Ostatnie badania opublikowane w „Journal of Sexual Medicine” potwierdziły, że 10 z 30 przebadanych  kobiet miało problem z osiągnieciem orgazmu. Łechtaczka u tej 10tki była dalej odsunięta od pochwy niż u pozostałych. 

5. Jest o wiele większa niż myślisz.
Łechtaczka jest większa niż tylko jeden przycisk. Pod kształtem widzianym na zewnątrz, łechtaczka ma postać rozwidlenia, które rozciąga się i obejmuje pochwę na głębokość 7-8 cm i łączy się z punktem G - strefą przyjemności. 

6. Niestety ma ograniczenia.
Niestety, Drogie Panie,łechtaczka może osiągnąć swój maksymalny potencjał przyjemności podczas stymulacji. Jeśli stymulacje będziemy kontynuować zbyt długo i intensywnie, przyjemność może szybko przerodzić się w uczucie bólu i dyskomfortu. Łechtaczka może stać się bardzo wrażliwa, więc wtedy najlepiej skoncentrować się na pieszczotach jej okolic.

7. Idealna pozycja.
Idealne pozycja do stymulacji łechtaczki to pozycja misjonarska. Podczas penetracji , nasada męskich narządów stymuluje kobiece okolice łechtaczki podczas gdy kobieta oplata nogami swego wybranka.

MB

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku