// On / 5 rzeczy, których facet powinien się wyzbyć dla kobiety swojego życia

On

mężczyzna, złe przyzwyczajenia facetów, co kobiety denerwuje w facetach
5 rzeczy, których facet powinien się wyzbyć dla kobiety swojego życia

Czas mija nieubłaganie. Zmienia się świat wokół nas, zmieniamy się my i nasze przyzwyczajenia. Nagle z faceta, który imprezował w każdy weekend masz ochotę zmienić się w faceta, który woli zostać w domu i obejrzeć dobry film. Dojrzałeś do tego, aby zrozumieć, że nie chcesz już kobiet na jedną noc, a potrzebujesz kobiety, z którą stworzysz prawdziwy związek. Zmieniają się Twoje priorytety, więc musisz zmienić swoje przyzwyczajenia. Nie myśl o tym, że przy tej zmianie cokolwiek stracisz. Zyskasz nową jakość życia i możliwość znalezienia kobiety swojego życia, na którą czekasz długo, bardzo długo… Całe swoje dotychczasowe życie.

A oto 5 rzeczy, z których facet powinien zrezygnować dla kobiety swojego życia:

1. Krótkoterminowe myślenie.
Kiedy jest się młodszym bardziej koncentrujemy się na tym, co tu i teraz, mniej na przyszłości. Właściwa kobieta nie będzie chciała wiązać się z facetem, który żyje chwilą i zupełnie nie mówi i nie myśli o wspólnej przyszłości. Właściwa kobieta chce związać się z facetem, który nie tylko będzie ją wspierał w realizowaniu jej celów, ale który będzie miał również swoje cele długoterminowe. Chce faceta, na którego może liczyć w każdej sytuacji. W końcu to ma być związek na dobre i na złe.

2. Niedojrzałość.
Jeśli nie chcesz do końca angażować się w związek, bo było Ci całkiem wygodnie w weekendy, kiedy mnóstwo czasu spędzałeś w kolegami w klubach i nikomu nie musiałeś się tłumaczyć z późnych powrotów, to niestety nadszedł czas, kiedy musisz dostosować swoje podejście do partnerki. Pary odnoszą sukcesy, kiedy uczą się razem i razem dojrzewają. Nie tylko jako indywidualności, ale jako team. Musisz dać swojej partnerce: pasję, miłość, szczerość i energię. Ona nie chce być z dzieciakiem, ale z dojrzałym i odpowiedzialnym facetem, który ochroni ją przed wszystkimi niebezpieczeństwami świata.

3. Potrzeba, aby zawsze mieć rację.
Nie ma idealnego związku. W każdym jest trochę słońca, trochę deszczu. Pozytywne jest to, że po burzy zawsze przychodzi słońce. Jeśli więc naczytałeś się, że istnieją związki idealne – od razu odpowiemy: “Nie, nie ma takich”. W związkach są różnice zdań, kłótnie, ale i kompromisy, bo prawdziwy związek opiera się na kompromisach. Jeśli narastają sytuacje konfliktowe, trzeba być elastycznym. Nie możesz zawsze oczekiwać, że wszystko potoczy się po Twojej myśli i że zawsze będziesz miał rację. Związek to dwoje ludzi i to nie tylko branie, to też dawanie. Jeśli któraś ze stron jest przekonana o swojej nieomylności i o tym, że zawsze ma rację, będzie zamknięta na rozmowy z partnerem i wysłuchiwanie jego opinii w jakiejś perspektywie doprowadzi to do załamania się związku.

4. Złe przyzwyczajenia.
Może jesteś straszny, jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy – po prostu typowy skąpiec? Może absolutnie nie potrafisz się komunikować? A może masz złe nawyki i nic z nimi nie robisz: palisz papierosy, niezdrowo się odżywiasz w fast-foodach?

Jeśli chcesz być z odpowiednią kobietą, musisz zrobić wszystko, aby stać się dla niej odpowiednim mężczyzną. Oczywiście odpowiednia kobieta będzie Cię kochała za to, kim jesteś, ale ważne jest to, że będzie utrzymywała swoje standardy, co do faceta, któremu pozwoli wejść do swojego życia. Musisz zrobić wszystko, aby im sprostać, a nie przyjąć postawę: „Jestem, jaki jestem i nie mam zamiaru dla nikogo się zmieniać”. Oczywiście ciągle mówimy o pozbyciu się złych przyzwyczajeń.

5. Ego.
Kiedy mieliśmy po 20 lat wszyscy uważaliśmy się za niepokonanych, do których świat należy. Najlepsi z najlepszych. Nikt nie był nam potrzebny do tego podboju świata. Z wiekiem przychodzi refleksja, że nikt z nas nie jest idealny i życie to ciągłe uczenie się. Panowie zaczynają rozumieć, że uczą się niezwykle dużo od kobiet swojego życia. Wnoszą one w ich życie nową jakość, świeżość, inne spojrzenie na świat.  . Aby się jednak otworzyć na te dobrodziejstwa, swoje ego musicie Panowie zostawić w miejscu, w którym powinno zostać: w przeszłości.

Co zyskujesz wprowadzając te zmiany w życie? Mądrość, dojrzałość i szczęście z właściwą kobietą. Tych trzech rzeczy nie osiągniesz trzymając się kurczowo swoich złych przyzwyczajeń. I jeszcze jedna, właściwie podstawowa rzecz: przestaniesz być chłopcem, a staniesz się facetem. Jeśli kochasz ją ponad wszystko, ona zasługuje na te zmiany. Gotowi na wyzwanie? PocałunekPocałunekPocałunek

 SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku