// Porady / 10 błędów najczęściej popełnianych przez kobiety podczas randek

Porady

relacje, randka, czego unikać na randce
10 błędów najczęściej popełnianych przez kobiety podczas randek

Faceci lubią kobiety, które dobrze czują się we własnym ciele i na siłę nie udają, że są kimś, kim w rzeczywistości nie są. Poniżej kilka ostrzeżeń, kiedy nie jesteś tak naprawdę sobą, a facet jest znudzony Twoim towarzystwem.

1. Powstrzymujesz się od powiedzenia tego, co chcesz powiedzieć.
Faceci lubią kobiety, które wiedzą czego chcą. Jeśli nie chcesz powiedzieć mu, jaki film byś chętnie z nim obejrzała, bo może mu się nie spodobasz, albo na jakie jedzenie masz ochotę to on pomyśli, że zupełnie nie masz własnego zdania. Nikt nie chce być z osoba bez własnego zdania.

2. Od początku próbujesz go zmienić.
Nikt z nas nie jest perfekcyjny. Każdy zmienia się, dostosowuje do drugiej osoby. Jeśli Twoim celem jest całkowita zmiana faceta, którego właśnie poznałaś w kogoś zupełnie innego, znajdź po prostu kogoś zupełnie innego – zgodnie z Twoimi marzeniami. To najprostsze rozwiązanie.

3. Masz swojego byłego, który w rzeczywistości nigdy nie odszedł z Twojego życia.
Nie zrobisz na facecie wrażenia, jeśli głównym tematem rozmów będzie Twój eks, albo wszyscy Twoi eks. On od razu pomyśli, że w najlepszym przypadku będziesz tak kiedyś o nim opowiadać kolejnym. Zresztą on chce abyś swoją uwagę skupiła na nim, a nie czyniła powroty do przeszłości. Na romantycznej randce ani słowa o byłych!

 4. Dużo mówisz o gotowaniu i jedzeniu, ale praktycznie niczego nie jesz..
Faceci lubią kobiety, które dobrze gotują i które mają ładną sylwetkę. Jeśli opowiadasz mu, że jesteś super kucharką, a podczas wspólnych posiłków niczego właściwie nie jesz, to jesteś mało wiarygodna. Ci, którzy lubią jedzenie po prostu jedzą. I wyglądają na takich, co jedzą, a nie są zasuszonymi wieszakami. Pamiętaj, nie ograniczaj swojego posiłku z nim do wypicia szklanki wody mineralnej z cytryną. Podczas Waszej wspólnej kolacji masz jeść, a nie udawać, że jesz.

5. Dużo gadasz o niczym.
Wszyscy lubimy robić wrażenie na nowo poznanych osobach. Lubimy niewinne plotki o znajomych. Jeśli jednak podczas takiego spotkania dopadnie Cię słowotok, to nie wyjdzie Ci to na dobre. On będzie udawał, że słucha, a tak naprawdę nie będzie mógł się doczekać chwili, kiedy się pożegnacie. Pamiętaj, randka z facetem to nie Twój monolog. To dialog!

 6. Jesteś strasznie krytykancka.
Krytykujesz każdego i wszystko. A to restauracja nie taka, a to obsługa Ci się nie podoba. Jedzenie było nie takie, marna jakość i cena za wysoka. Jesteś całkowicie na nie. Czy coś w ogóle lubisz?

7. Brakuje Ci pewności siebie i to widać.
Jesteście na randce. On jest przekonany, że jesteś przebojową osobą. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Bądź otwarta i pewna siebie. On chce Cię poznać. Jeśli nie będzie chciał poznać Ciebie, Ty nie będziesz chciała poznać jego.

8. Przepraszasz ciągle i nieustannie, bez powodu.
Przeproś wtedy, kiedy naprawdę coś wydarzy się z Twojej winy: wylejesz na niego przez przypadek lampkę czerwonego wina, spóźnisz się na spotkanie. Nie przepraszaj za to, że żyjesz. Po prostu bądź uprzejma. Ktokolwiek jednak poradził Ci abyś przepraszała za wszystko i wszystkich jest dupkiem, który wprowadził Cię w błąd. Faceci wcale nie chcą kobiety, przy której ciągle czują się winni tego, że ona musi ciągle przepraszać.

9. Szukasz miłości, a w czasie spotkania zachowujesz się jakbyś przeprowadzała rozmowę kwalifikacyjną.
Faceci szukają miłości,  a nie pracy. Wszystkie pytania sugerujące bardziej rozmowę kwalifikacyjną a nie romantyczną randkę zachowaj do pracy. W rozmowie bądź ciepła i otwarta. Dużo się uśmiechaj. Wykaż zainteresowanie nim i jego sprawami. Pamiętaj, nie opowiadaj wyłącznie o sobie – nie jesteś pępkiem świata.

10. Snujesz przed nim wizję wspólnego życia do grobowej deski już na pierwszym spotkaniu.
Nie rób tego! Wystraszysz go tylko. Na deklaracje i wspólne plany przyjdzie czas, o ile przypadniecie sobie do gustu.

Już wiesz, czego unikać, więc nie pozostaje nam życzyć niczego innego jak tylko udanej randki!

 MB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku