// Seks / Jak sprawić, aby Wasz seks trwał wyjątkowo długo i był nieziemski?

Seks

seks, nieziemski seks
Jak sprawić, aby Wasz seks trwał wyjątkowo długo i był nieziemski?

Każdy z nas chce rozkoszować się namiętnym, długim seksem, a nie po prostu odbyć stosunek. Raz, dwa, trzy i po zabawie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, aby seks trwał dłużej przeczytaj 10 poniższych rad:

1. Delektuj się sztuką uwodzenia
Wiele par planuje seks wcześniej: kiedy, o której godzinie itp. Jedna z listy rzeczy do zrobienia danego dnia. Można to doskonale wykorzystać. Jeśli wiesz, kiedy ma nastąpić zbliżenie rozpocznij uwodzenie partnera wcześniej. Jeśli nie masz pojęcia, kiedy nastąpi "ta noc" uwodź go cały czas. Zacznij myśleć o tym, czego sama chciałabyś doświadczyć w sypialni. Wyobrażasz sobie masaż relaksacyjny z użyciem olejków arganowych? A może chcesz, aby było dziko i szybko? Kuś swojego kochanka krótkimi zapowiedziami tego, co spotka go wieczorem. Kiedy Twój umysł będzie zaprzątnięty "tą nocą", włączy się Twoje ciało. Tymi opowieściami rozgrzejesz go do czerwoności. Nie będzie mógł się skupić prze cały dzień na czymkolwiek innym.

2. Całuj długo i namiętnie jak nastolatka
Pamiętasz czasy, kiedy jako nastolatka mogłaś całować się z chłopakiem długie godziny? Te dreszcze przechodzące przez Twoje ciało, przyjemne pobudzenie i słodycz ukrytą w pocałunkach? Pocałunek to niezwykle ważny element gry erotycznej. Jeśli chcesz rozkoszować się długim seksem przywróć te dreszcze spowodowane prostym pocałunkiem do Waszej sypialni. Niech Twoje usta zespolą się z jego, a ręce niech wędrują po Waszych ciałach. Całuj i pozwól się całować. Pozwól Twojemu ciału na wzniecenie pożądania poprzez pocałunek.

3. Rozbieraj się powoli i zmysłowo
Nie musi to być profesjonalny striptiz. Chodzi bardziej o rozkoszowanie się procesem pozbywania się ubrań. Obserwujcie się wzajemnie, kiedy wyzbywacie się ciuchów. Wiele par rozpoczyna seks od wzięcia prysznica, razem bądź osobno. Wydłużają te chwile w łazience, aby mieć możliwość podziwiania ciał swoich partnerów. Najpierw karmią zmysły. Nawet jeśli wstydzisz się swojego ciała lub nie lubisz, aby partner patrzył na nie, powinnaś się przemóc i pozwolić mu, aby patrzył i napawał się widokiem. Nie obawiaj się niedoskonałości - on ich nie widzi. Dla niego Twoje ciało jest najpiękniejsze. W końcu wybrał je spośród milionów innych w tym świecie. Powiedz mu, co podnieca Cię w jego ciele i bądź otwarta na komplementy z jego strony. Tylko nie stopuj go, kiedy będzie Cię komplementował. Ani nie zwracaj jego uwagi na Twoje niedoskonałości. Zamiast powiedzieć: "Przestań, nie mam fajnych pośladków, bo są obwisłe, jak u starej baby", podziękuj: "Dzięki, jesteś słodki".

4. Rozpocznij masażem
Jednym z elementów wydłużania seksu do granic niemożliwości jest spowodowanie, aby Twoje ciało i umysł przeniosły się z życia codziennego do wiążącej się z relaksem strefy erotycznej. Genialnym sposobem na wyzbycie się stresów dnia codziennego jest masaż, w którym uczestniczysz Ty i Twój kochanek. Naucz się, jak robić długi, głęboki i pobudzający masaż w domu. Poświęć na masaż przynajmniej 5 minut, zanim rozpoczniecie kochać się. Masaż spowoduje, że będziecie maksymalnie wyciszeni, zrelaksowani i będziecie głęboko oddychać. Oddech ma tu znaczenie. Masaż stóp, karku, czy pośladków to droga prowadząca do wyjątkowej, wręcz nieziemskiej przyjemności. Każda minuta będzie wiecznością dla obydwojga, dla tego, kto robi masaż i dla drugiej strony. To idealne narzędzie dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak wydłużyć przyjemność z seksu.

 5. Zwiedź każdy milimetr ciała partnera
To kolejny etap po podniecającym masażu. Podniecaj partnera poprzez dotykanie i pieszczenie najbardziej wrażliwych części jego ciała: kark, nadgarstki, uszy, wewnętrzna część kolana. Zwróć uwagę na reakcje partnera i kiedy widzisz, że przyjemność narasta szybko skieruj swoje działania na inną część jego ciała, bo może się za szybko skończyć, a tego nie chcemy.

6. Zmieniajcie się rolami
W łóżku także role muszą być podzielone, ale nie przypisane na zawsze. Złota zasada: zmieniajcie się rolami. Wiele par uprawia seks zawsze w ten sam sposób: daję to - biorę to. Dotykają kochanków w tej samej chwili, kiedy Ci ich dotykają, spieszą się, aby skończyć razem z partnerem. Zmieniajcie się, a seks stanie się wyjątkową przyjemnością. Bądź dawcą i biorcą podczas zbliżenia. Jako biorca masz zrelaksować się i czerpać przyjemność z tego, co robi partner. Jako dawca masz dawać nieziemską przyjemność partnerowi. Naucz się, w jaki sposób dostarczyć rękoma wyjątkową przyjemność swemu partnerowi i spowodować jego maksymalne podniecenie.

7. Zapanuj nad swoim podnieceniem
Wiele osób szybko doprowadza do podniecenia siebie i partnera, seks trwa krótko, gdyż szybko dają upust podnieceniu. Aby seks trwał dłużej zacznij czerpać z poszczególnych faz podniecenia. To szczególnie ważne w przypadku mężczyzn: pozwól swojemu podnieceniu wzrastać tak długo jak możesz bez wytrysku, kiedy czujesz że jesteś blisko, spowolnij, skoncentruj się na innych częściach ciała partnerki, weź głęboki oddech i zrelaksuj się. I zacznij od początku. Możesz nauczyć się sterować swoim podnieceniem poprzez świadome osiąganie jego szczytów i dolin. Wypróbuj na swojej kochance, jak długo może wytrzymać taką grę. Kiedy nabierzecie doświadczenia, odkryjecie, jaka wspaniała to gra.

8. Oddychaj powoli i głęboko!
Oddychaj pełną piersią. Skoncentruj się na swoim oddechu, a przekonasz się, jak wydłuży się Twoja przyjemność płynąca z seksu. Jeśli czujesz się przytłoczona lub niespokojna podczas seksu, weź kilka głębokich, powolnych i przemyślanych oddechów a zobaczysz, co się stanie. Świadome oddychanie jest największym sekretem udanego życia seksualnego.

 9. Zapewnij maksymalną intymność
Nie koncentruj się na tym, aby stosunek trwał jak najdłużej, ale na tym, aby było zespolenie ciał i dusz wyjątkowe w każdym calu. Patrz kochankowi prosto w oczy cały czas, nawet jak czujesz, że go to peszy. Kontakt wzrokowy podczas uprawiania miłości tworzy intymną i wyjątkową więź między Wami. Powiedz mu, jak wiele dla Ciebie znaczy. Daj upust swoim emocjom, jakiekolwiek by one w danym momencie nie były. Niektóre kobiety płaczą podczas seksu lub zaraz po - stwórz warunki, abyś mogła płakać, dać upust swoim emocjom i pozwól partnerowi być świadkiem tych emocji. On nie musi niczego rozumieć, ma Cię tylko przytulić i kochać. Ta wyjątkowa intymność wprowadzi Was na wyższy poziom spełnienia w seksie.

10. Poproś o więcej
Kiedy Twój kochanek jest kompletnie wyczerpany, a Ty ciągle masz ochotę na więcej, nie wstydź się poprosić o to. Nawet, kiedy nie będzie miał dodatkowej fizycznej przyjemności z tego aktu, będzie chciał ją zapewnić Tobie, abyś czuła spełnienie. To ma być Twoja decyzja, kiedy macie przestać. Kiedy jest wyczerpany, daj mu odpocząć przez chwilę. Twoja energia zainspiruje go do rozkoszowania się seksem z Tobą baaardzo długo. Czas na rundę drugą!

Jak widzisz, aby dłużej rozkoszować się seksem nie należy wyłącznie myśleć o wytrysku lub orgazmie. Swoje seksualne doświadczenia musicie wprowadzić na wyższy poziom wtajemniczenia. Rozkoszujcie się wspólnymi intymnymi chwilami tak długo, jak starczy Wam sił! Pocałunek

 BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku