// On / Jak zmusić faceta do szczerości?

On

mężczyzna, szczery facet, uczciwość w związku, kłamstwo, Kobieta i mężczyzna, kiedy on kłamie
Jak zmusić faceta do szczerości?

Spotykasz się z facetem i masz million znaków zapytania. Mnóstwo pytań ciśnie Ci się na usta. Boisz się jednak, że jak zasypiesz go pytaniami, to albo się wystraszy, albo zacznie zmyślać, albo i tu najgorsza wersja – zacznie kłamać. A wszystko po to, aby Ci zaimponować. Zanim zaczniesz angażować się w związek powinnaś zebrać o nowopoznanym przystojniaku informacje, które Cię interesują i to w możliwie jak najkrótszym czasie.

Do facetów trzeba mieć odpowiednie podejście, aby zainspirować ich do szczerości, a nie do lawirowania i omijania niewygodnych tematów. Pomoże Ci to szybko zweryfikować, czy spotkany kolega to Pan Właściwy, czy Pan Do Widzenia. Jeśli jesteś w  związku pomoże Ci to spojrzeć na Wasz związek z innej perspektywy. Zrozumiesz, co on myśli i czuje, dlaczego jest wycofany, albo dlaczego nie chce przejść do następnego etapu znajomości.

WSZYSTKO zależy od tego, jak zadajesz pytania.

Nie jest prawdą, że mężczyźni obawiają się naszych pytań. To raczej sposób, w jaki kobieta zadaje pytanie może spowodować przyjmowanie przez nich postawy defensywnej. Jeśli kobieta zadaje pytanie: “Czy spotykasz się aktualnie z kimś jeszcze?” automatycznie zaprasza faceta do bycia nieszczerym. Przy takim pytaniu zaczyna się czuć przyparty do muru i pod presją. Zaczyna wymyślać, a tego nie chcemy. Aby spowodować, że poczuje się bezpieczny dzieląc się z Tobą tą informacją, musisz przyjąć postawę :“Cokolwiek powiesz, jest ok”.  Nie oznacza to wcale, że faktycznie wszystko, co powie jest ok i Ty masz to wszystko zaakceptować. O nie! Tą postawę należy raczej czytać: “Wszystko, co powiesz jest OK, aby się ze mna podzielić, ale ja doskonale wiem, czego oczekuję w życiu i co toleruję. Możesz mi wszystko powiedzieć. Przemyślę to i podejmę właściwe dla mnie decyzje”.

W jaki sposób zakomunikować facetowi takie podejście? Bardzo prosty. Za pośrednictwem prostego zdania: “Jestem po prostu ciekawa”.  To go otworzy. Poczuje się wystarczająco bezpiecznie, aby podzielić się z Tobą ta informacją.

Może to wygladać następujaco:

- “Spotykasz się aktualnie z kimś jeszcze? Jestem po prostu ciekawa”

- “Jakie kobiety Ci imponuą? Jestem po prostu ciekawa””

- “Jakiego związku szukasz? Jestem po prostu ciekawa”

Po usłyszeniu takiego pytania facet nabierze pewności, że cokolwiek powie, Ty sie z tym pogodzisz. To potwierdzi również, że nie jesteś agresywna, albo przesadnie
zazdrosna, albo też podejrzliwa. Taką postawą przyciągasz go do siebie. Jeśli chcesz szczerości od swojego faceta, musisz przyjąć postawę “Wszystko, co powiesz jest OK” i używać magicznych 4 słów “Jestem po prostu ciekawa”.  Zadawaj pytania, w końcu chcesz szybko wyeliminować facetów, którzy są zainteresowani innego rodzaju związkiem, bądż jeszcze nie wygrzebali się z poprzedniego. I jeszcze dodatkowy plus: facet otworzy się przed Tobą , poczuje się bardziej zrozumiany i doceniony. I bliższy Ciebie, w końcu przed Tobą się otworzył, jak przed nikim innym. A Ty już będziesz wiedziała, co zrobić z tą znajomością. Spróbuj, to naprawdę działa.

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku