// On / 25 znaków, że Twój facet nie jest Ryanem Gosslingiem

On

Ryan Gossling, mężczyzna, twój facet nie jest, aktor, idol, przystojniak
25 znaków, że Twój facet nie jest Ryanem Gosslingiem

Ryan Gossling - przystojny, z błyskiem w oku, szelmowskim uśmieszkiem, ciałem jak z photoshopa. Patrzysz na Twojego faceta i chciałabyś, aby choć trochę był jak Ryan. Przygotowana przez nas lista pomoże Ci stwierdzić, ile Twój facet ma punktów wspólnych z boskim Gosslingiem.

 1. Jego ex-dziewczyną nie jest Rachel McAdams, a jedynie Kaśka z liceum.
 2. Nie nosi żółtej kurtki ze skorpionem na plecach („Drive”). Mało tego, on uważa, że to niezły obciach.
 3. Nigdy nie występował w zespole Dead Man's Bones. Lepiej niech nie gra na gitarze.
 4. Nie jest współwłaścicielem marokańskiej restauracji Tagine w Beverly Hills, na którą wydał „wszystkie pieniądze”, bo Twój chłopak nigdy nie miał tyle pieniędzy. Czasami brakowało mu pieniędzy, aby postawić Ci obiad.
 5. Tylko Bóg może mu przebaczyć („Only God forgives”).
 6. Plakaty z jego twarzą  nie zdobią ścian u nastolatek, dwudziestolatek, trzydziestolatek i … czterdziestolatek. Jedynie na Twoim biurku stoi jego zdjęcie, nieźle wyphotoshopowane. Jakoś żadna koleżanka nie chciała mieć takiego samego.
 7. Jako dziecko nie występował w Klubie Myszki Mickey z Justinem Timberlakiem. Może dlatego, że Twój chłopak nie lubi Justina i nie chciał z Tobą jechać na jego ostatni koncert do Gdańska.
 8. Nie ma 241.030 fanek na Facebooku. Jego rekord to kilku kolegów i kilkanaście koleżanek. Dlaczego niektórych z nich nigdy Ci nie przedstawił?
 9. W czasie ostatniej kłótni nie powiedział Ci: „Nie będzie łatwo. Będzie naprawdę ciężko. Będziemy musieli co dzień nad tym pracować, ale chcę zaryzykować, bo pragnę Ciebie. Cały Ciebie. Na zawsze Ty i ja. Każdego dnia” („Pamiętnik”). Powiedział tylko: „Daj mi święty spokój”.
 10. Nie ma ciała z Photoshopa, ale nad nim pracuje w siłowni.
 11. Ten głos, OMG, on na pewno nie ma głosu jak Ryan.
 12. Jego wartość netto według Celebrity Networth nie wynosi 30 milionów dolarów amerykańskich, choć dla Ciebie jest bezcenny.
 13. Nie został niedawno ojcem dziecka Eve Mendes., no chyba że czegoś nie wiesz.
 14. W dzieciństwie nie miał przezwiska „Trouble” (Problem). W przypadku Twojego faceta to przezwisko pasuje do niego teraz jak ulał.
 15. Nigdy nie płacze po seksie, za to Tobie chce się płakać, jak za szybko kończy.
 16. Nigdy żaden reżyser nie powiedział o nim, że „nie jest przystojny, nie jest fajny, ale za to wygląda jak normalny, przeciętny facet” – tylko Ty wiesz o tym, że ani nie jest przystojny, ani fajny, tylko przeciętny i w dodatku Twój.
 17. Jako sześciolatek nie rzucał w dzieci z klasy nożami podczas przerw udając swojego ulubionego bohatera z filmu „Pierwsza krew” – on tylko czasami rzuca słowa na wiatr. 18. Nie wykupił od harcerek całego stoiska z ciastkami i nie rozdał ich ludziom na ulicach -  co najwyżej sam je zjadł.
 19. Nie grał w butelkę z Britney Spears tylko z Beatą z pierwszego piętra.
 20. Nie skonstruował stołu, na którym konsumowaliście Wasz związek po raz pierwszy, on przygotował wygodne łóżko usłane płatkami róż.
 21. Nie brał lekcji baletu – ale na weselach tańczy do „Ona tańczy dla mnie” jak szalony!
 22. Twój facet nie odmówił dołączenia do grupy Backstreet Boys – on odmówił pójścia na ich koncert z Tobą.
 23. Nie był faworytem przy wyborze aktora do roli młodego milionera Christiana Grey – Wy się kochacie po bożemu… i z wyłączonymi światłami.
 24. Nie występował w filmie „Młody Herkules” – ale jest Twoim młodym bogiem!
 25. Nie powiedział Ci „Najlepsza miłość to ta, która budzi duszę, pcha nas ku lepszemu, rozpala w sercach ogień, a w duszy sieje spokój. To właśnie mi podarowałaś.”  („Pamiętnik”) – po prostu powiedział „Kocham Cię”.

I jak? Bardzo są podobni? Pocałunek

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku