// Miłość / 12 rzeczy związanych z tobą, które on kocha, ale ci o tym nie mówi

Miłość

relacje damsko-męskie, kiedy facetowi zależy na kobiecie
12 rzeczy związanych z tobą, które on kocha, ale ci o tym nie mówi

Kiedy facet kocha kobietę widzi mnóstwo małych rzeczy, które są z nią nierozerwalnie związane. Gdy tylko o nich pomyśli uśmiech pojawia się na jego twarzy, a radość i ciepło w sercu. Jakie to rzeczy on kocha w tobie, o których ci nie powiedział?

1. Kocha, kiedy łapiesz go na tym, że spogląda na ciebie.
Mężczyźni lubią czuć się pożądani. W związku czujemy permanentną potrzebę udowadniania sobie, że przyciągamy uwagę strony przeciwnej zawsze: na pierwszej randce, drugiej itp. Kiedy facet znajduje kobietę, która odwzajemnia jego uczucia - jego zaangażowanie i starania oraz miłość- to najlepsze, co może poczuć. Radość i spełnienie!

2. Uwielbia, kiedy doprowadza cię do śmiechu.
Każdy facet uwielbia widzieć kobietę szczęśliwą, śmiejącą się i cieszącą czasem, jaki spędza z nim. On chce być źródłem tej radości, nawet jeśli oznacza to dla niego opowiadanie głupich dowcipów, które doprowadzają ją tylko do łez. On robi sobie zdjęcie w swojej pamięci i zawsze wraca do takich chwil, kiedy myśli o niej: jej rozpromieniona uśmiechem twarz.

3. Uwielbia sposób, w jaki uśmiechasz się po pocałunku.
Kiedy całujesz właściwą osobę nad twoim ciałem zaczynają brać górę emocje i endorfiny. Czujesz się w siódmym niebie. Nogi się pod tobą uginają, przez ciało przechodzą dreszcze... To mogłoby trwać wiecznie, ale kiedyś się kończy. Czasami nie ma innej reakcji po pocałunku jak uśmiech. Szczególnie, kiedy przypominasz sobie ten moment, gdy cię całował. A jemu w pamięci pozostaje twój uśmiech tak samo słodki jak pocałunek.

4. Kocha wszystkie te słodkie, małe rzeczy, które robisz, a których pewnie sama nie zauważasz.
Może marszczysz uroczo nos, kiedy się uśmiechasz, albo wydymasz usta jak dziecko, gdy jesteś wkurzona. A może robisz groźną minę, gdy coś wyprowadzi cię z równowagi. Cokolwiek to jest, a robisz to naturalnie, on to wychwyci. To małe rzeczy, które należą tylko do ciebie i czynią cię taką wyjątkową. On to kocha! Nie znajdzie tego u żadnej innej.

5. Uwielbia sposób, w jaki się uśmiecha kiedy o tobie myśli.
Nie jest ważne, czy jesteś zaganiana w pracy, czy utknęłaś w korku, a może biegasz po galerii handlowej. Kiedy facet jest szczęśliwy z kobietą myśląc o niej uśmiecha się i odpływa myślami w jej kierunku. Sam dźwięk jej imienia rozjaśnia jego twarz. Też tak macie? Nie mówiąc już o tym, że dla niego jej imię jest najpiękniejsze w świecie.

6. Lubi czuć więź psychiczną z tobą.
Niezależnie od tego ,czy leżycie przytuleni na łóżku, czy stoicie obok siebie, mężczyzna lubi czuć bliskość swojej kobiety. To uczucie pojednania i więzi: psychicznej i emocjonalnej. Zauważyłaś, jak często obejmuje cię lub dotyka? Chce czuć, ze jesteś jego częścią.

7. Docenia, że przy tobie wszystko wydaje się takie naturalne.
Dwoje ludzi może czuć sie razem bardzo naturalnie, jakby byli ze sobą od zawsze. Będą rozkoszować się sobą wzajemnie, spoglądać sobie głęboko w oczy i myśleć: "OMG, właśnie tego chciałam... chciałem"

8. Uwielbia, kiedy bawisz się włosami podczas jazdy samochodem.
Nie ma na to żadnego racjonalnego wytłumaczenia - po prostu tak jest. Ty bawiąca się kosmykami włosów dodatkowo rozwiewanymi przez wiatr.... Na długo zapadną mu w pamięci...

9. Uwielbia zwracać się do ciebie o radę.
Jeśli faktycznie doceniasz kogoś za to kim dla ciebie jest, za podejście do świata i wygłaszane opinie, które są ci bliższe aniżeli opinie innych, do tej osoby zwracasz się po radę. Chcesz usłyszeć, co sądzi na temat twojej sytuacji, co zrobiłaby na twoim miejscu, w jaki sposób może ci pomóc. Jeśli facet, z którym jesteś nie tylko pyta cię o opinię, ale bierze sobie do serca to, co mówisz, oznacza to, że jesteś dla niego naprawdę ważna.

10. Uwielbia, kiedy jesteś czasami zagubioną dziewczynką.
Rozbraja go to zupełnie, ale jak rycerz może przyjść ci z pomocą. Do tego twoja mina zagubionego dziecka! Bezcenne!

11. Kocha spoglądać głęboko w twoje oczy.
Patrzenie głęboko w oczy drugiej osoby może powodować zakłopotanie i peszyć. Nie wiesz, gdzie patrzeć, w którą stronę, aby jakoś wyjść z tej sytuacji obronna ręką. Tak jest w wielu przypadkach, ale nie z facetem, któremu na tobie zależy. Ekscytacja bierze górę nad zakłopotaniem, a nad tym wszystkim jest miłość. Miłość pomiędzy dwojgiem ludzi może rozwijać sie wtedy, kiedy otwierają swoje dusze i pozwalają tej drugiej stronie dotrzeć do niej.

12. Kocha fizyczną bliskość z tobą.
I nie chodzi tu tylko o czysty seks. To te małe rzeczy, jak sposób przytulania się, całowania jego karku i policzków, głaskanie dłoni, gdy siedzicie w kinie, trzymanie jego dłoni, gdy spacerujecie. To rzeczy nawet bardziej intymne aniżeli seks. Seks możesz uprawiać z każdym, kto ci się podoba i komu ty się podobasz, ale to takie małe gesty łączą ludzi, którzy coś do siebie czują. To one z "ty i on" tworzą "was", czyli jedność.

To proste: kiedy facet znajdzie właściwą dla siebie kobietę lista rzeczy, które w niej kocha nie ma końca. Kiedy nie zależy mu - będzie wynajdywał to, czego w niej nie lubi.... też bez końca. A jak okazuje swoją miłość? Przeczytaj "Kiedy mężczyzna kocha kobietę".

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku