// Miłość / Możesz być z każdą inną kobietą, albo możesz być ze mną…

Miłość

miłość, jak to jest kochać mnie
Możesz być z każdą inną kobietą, albo możesz być ze mną…

To nie jest żadne ultimatum. To po prostu prawda, jak to jest kochać mnie. Nie chcę z nikim rywalizować, ani też nie chcę być wybawieniem dla Ciebie w momencie, kiedy leczysz rany po poprzednim związku. Nie chcę Ci nikogo przypominać. Nie chcę być z nikim porównywana. Nie chcę zamknąć Cię na klucz w obawie, że pewnego dnia bladym świtem uciekniesz, bo coś tam jeszcze jest niezałatwione. Nie chcę żyć w niepewności, że pewnego dnia wybierzesz jednak kogoś innego.

Wiem jedną rzecz na pewno: masz wybór. Albo być z każdą kobietą jaką tylko sobie zamyślisz, albo ze mną. Ale wyłącznie ze mną zarówno ciałem jak i duszą. Ja nie chcę być każdą, bo jestem jedna, niepowtarzalna. I pewnie absolutnie nie zdawałeś sobie z tego sprawy do momentu, kiedy nie zaprosiłam Cię do mojego świata.

Wiesz, że jestem tym typem kobiety, na poszukiwaniu której mężczyźni spędzają całe życie. Mnie nie powinno się poznawać małymi kroczkami, mną powinno się zachłysnąć i pozostać w tym stanie całe życie. Nie jestem idealna. A “perfekcyjność” nie jest właściwym słowem do opisania mnie bądź mojego zachowania. Ja nie jestem ulotna, ale rzeczywista. Tak bardzo realna, że jednym spojrzeniem mogę spowodować, iż upadniesz na kolana. Moim celem nie jest sprawianie, abyś zawsze był szczęśliwy, albo robienie tego, czego ode mnie oczekujesz.

Chcę, abyś mnie czuł każdą komórką swojego ciała. Abyś wiedział, co myślę, nawet jeśli słowa pozostają niewypowiedziane. Chcę, abyś poczuł magię płynącą ode mnie, którą mogą odczuć wyłącznie ludzie na tyle zwariowani, aby uwierzyć, że ona istnieje.
Pewnie na razie nie widzisz i nie czujesz tak bardzo jak ja. I może właśnie dlatego powinieneś wybrać kogoś innego. Przynajmniej na tym etapie.
Jedyny facet, który zasługuje na to, aby dzielić ze mną życie i łóżko musi mnie tak czuć. Ten jeden jedyny musi mnie kochać bezwarunkowo i troszczyć się o mnie każdego dnia, dostrzegać moją wartość. Musi mnie kochać wtedy, kiedy mam złe dni, kiedy bywam samolubna i niepewna siebie. Czasami naprawdę trudno ze mna wytrzymać, ale “jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza."

Nie będę Cię przekonywać, nie będę błagać, ani Cię prześladować.  Chcę, abyś sam to zrozumiał. Nie będę uczyć Cię mnie kochać.
Zmieniłeś moje życie  - pojawiłeś się w nim i nagle zrozumiałam, jak to jest pokochać czystą, bezinteresowną miłością. Po raz pierwszy w życiu poczułam, że to jest to. Nigdy Ci nie powiedziałam, że moje życie jest lepsze od momentu, kiedy się w nim pojawiłeś. Nigdy nie kwestionowałam Twego szczególnego w nim miejsca.

To, że Cię o coś nie proszę nie oznacza, że tego nie pragnę. Może problem tkwi we mnie, bo nigdy nie prosiłam Cię o nic. Nie prosiłam abyś mnie kochał, albo abyś mnie kochał wyłącznie.  Abyś nie raczył mnie opowieściami o swoich cudownych związkach z przeszłości, bo choć one minęły trudno mi o nich słuchać. Nie chcę, abyś żył w czasie przeszłym,  tylko teraźniejszym – a teraz jesteś ze mną. Może nigdy nie prosiłam i teraz jest ten najwyższy czas, aby to zmienić.

Wiem, że możesz mieć cudowne życie beze mnie. Możesz spędzać noce z innymi kobietami, dzieląc z nimi łoże i swoje fantazje.  Może pewnego dnia nadejdzie taka chwila, że zapomnisz o mnie i stanę się tylko wspomnieniem, które odchodzi w niebyt i powoduje niewyraźny uśmiech na Twoich ustach.

Cudowne życie nie oznacza wcale, że warto to zrobić.
Im dłużej się nad tym zastanawiam dochodzę do wniosku, że być może doskonale odnajdziesz się w świecie beze mnie. Lepiej jednak odnajdziesz się w świecie, w którym jestem, w którym obydwoje jesteśmy ze sobą.

Czasami przydarzają nam się w życiu rzeczy niesamowite, które nam uświadamiają, że były warte wysiłku, poszukiwań i wylanych łez.  Ty jesteś dla mnie tym niesamowitym zjawiskiem, jakie życie postawiło na mojej drodze.
Nigdy nie twierdziłam inaczej! Szczerze już nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.
Nadchodzą jednak te momenty zwątpienia, kiedy zastanawiam się, czy jesteś tak bardzo mój jak ja jestem Twoja.
Nie ma i nie było nigdy nikogo innego w tym świecie, z kim chciałabym spędzić całe życie jak z Tobą.
Możesz mieć każdą kobietę na tym świecie, albo możesz mieć mnie. Moje serce, moje życie, moje ciało – mnie, w całej okazałości.

Nie wywieram presji. Wiem, że dla faceta, który dostrzeże, jaka jestem będzie to najłatwiejsza decyzja w życiu. Kochanie, naprawdę możesz być z każdą inną kobietą…. Ale po co Ci to, skoro możesz być jedynym, który może być ze mną?

 

MB

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku