// Cytaty / Wiem, że jestem pulchna, mam duże stopy....

Cytaty

Kate Winslet, wielkie słowa
Wiem, że jestem pulchna, mam duże stopy....

"Wiem, że jestem pulchna, mam duże stopy a moje włosy miewają złe dni.
Gdy dorastałam, a nawet niekiedy teraz rzadko słyszę pozytywne komentarze na temat obrazu ciała od jakiejkolwiek kobiety. Przede wszystkim słyszę negatywy.
Wiem, że większość negatywnych uwag pochodzi od tych, którzy są zajęci ubliżaniem innym ludziom poprzez „polubienia” poniżających „postów” na Facebooku, kiedy w rzeczywistości nawet nie lubią sami siebie. Dzisiaj chciałabym wstawić zdjęcia: „Zero makijażu”.

Wiem, że mam zmarszczki, ale dziś chcę, abyście wznieśli się ponad to. Chcę, abyście ujrzeli prawdziwą mnie i chcę, abyście dojrzeli to, kim jesteście, jakie jesteście i abyście pokochały siebie takimi, jakimi jesteście.

Podziel się i pokaż ten komunikat wszędzie. Niech to dojdzie do tych wszystkich ludzi przepełnionych nienawiścią. Niech wiedzą, że nie obchodzą mnie ich negatywne komentarze. Postanowiłam nie być ofiarą tych zbirów, którzy śmieją się z innych ze względu na wygląd, rasę, płci, itp. Podziel się tym przekazem, jeśli kochasz siebie taką, jaka jesteś i nie chcesz niczego w sobie zmieniać. Ludzie powinni docenić Ciebie, prawdziwą Ciebie.

Kate Winslet

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku