// Seks / 7 sekretów jak stać sie najlepszym kochankiem dla swojej wybranki

Seks

seks, jak stać się najlepszym kochankiem dla wybranki
7 sekretów jak stać sie najlepszym kochankiem dla swojej wybranki

"Orgazm to satysfakcjonujące doświadczenie, ale dobry orgazm może być objawieniem najgłębszej istoty i prawdy o tym, kim jesteś w namiętnym związku ze swoim kochankiem." ~ w/g David Deida

Kobieca ekstaza może być potężną i odurzająca siłą. Kobiece samopoczucie jest uwarunkowane jakością i częstotliwością jej doświadczeń seksualnych i zmysłowych. Często kobiety nie doświadczają przyjemności podczas zbliżenia. Prawdopodobnie dlatego, że wielu mężczyzn jak i kobiet po prostu nie wie wystarczająco dużo o seksualnej anatomii. Dość często zdarza się, że akt miłosny sprowadzony zostaje do mechanicznego dostosowania męskich i żeńskich narządów płciowych przy udziale odrobiny aktywności fizycznej ze strony mężczyzny albo do szybkiego i gwałtownego dążenia do orgazmu. Jest czas i miejsce również na to, ale aby zaspokoić kobietę należy uzmysłowić sobie jej pragnienia i tęsknoty. Kobiety pragną czuć siłę, męską energię, która je zniewoli i bezpiecznie doprowadzi do bram rozkoszy.

A oto, jak to się ma do Ciebie. Otóż, współżycie seksualne to jedna z największych przyjemności w życiu (jeśli nie, szukaj pomocy specjalistów). Twoja świadomość i postawa wobec tego faktu może pomnożyć przyjemność seksualną i doświadczenia Twoje i Twojej partnerki.

Oto 7 sekretów, które możesz od razu wprowadzić w życie, aby stać się najlepszym kochankiem dla swojej wybranki.

1. Dłonie nigdy się nie zatrzymują.
Zamień jej ciało w Twój plac zabaw. Obudź jej ciało i zmysły, dotykając ją wszędzie i odkrywając obszary ukrytej przyjemności. Gdy Twoje dłonie będą błądzić po ciele, jej oddech, oczy i usta powiedzą Ci, co ona czuje. Kobieca seksualność jest rozsiana po całym ciele. Jeśli wiesz, które obszary dotykać i drażnić obudzisz jej zmysłowość i dostarczysz jej pełnię szczęścia. Niektóre części ciała kobiety są bardziej wrażliwe na dotyk, lekkie gryzienie, lizanie i dźwięki. Każda kobieta odbiera przyjemność inaczej. Większość należy długo i umiejętnie pobudzać i dotykać przed samym spełnieniem.

2. Dotrzyj do jej największego narządu płciowego: jej umysłu.
Pobudź jej wyobraźnię zanim zaczniesz pobudzać jej łechtaczkę. Jeśli rozbudzisz emocje i umysł, ciało podąży za nimi. Rozbudź jej zmysły i doprowadź ją do szaleństwa wysyłając erotyczne sygnały i sprośne wiadomości.  To wywoła u niej pragnienie i oczekiwanie. W jej umyśle zacznie się wyścig myśli. Pojawią się wszystkie możliwe scenariusze. Kompletnie wytrąć ją z codziennej rutyny, przygotuj niespodzianki, których się nie spodziewa. 

3. Spraw, aby Ci ufała i czuła się z Tobą bezpiecznie.
Kobieta, aby doświadczyć pełnego orgazmu musi być zrelaksowana i całkowicie bezbronna.  Oznacza to, że musi zaufać partnerowi. To zadanie dla obydwojga: Ty tworzysz odpowiednie warunki, ona Ci ufa i całkowicie oddaje Ci się. Kobietę możesz doprowadzić do nieziemskich rozkoszy, jeśli przy Tobie czuje się pewnie. 

4. Nie przekonuj jej, a pobudź ...
Jednym z największych błędów jest namawianie kobiety do miłości.  Kiedy próbujesz ja przekonać w jej umyśle przekłada się to na obowiązek. Powodujesz tym, że kochanka ma poczucie obowiązku robienia tego dla Ciebie zamiast robienia tego z Tobą. Zamiast, skupić się na rozpaleniu jej podniecenia seksualnego spróbuj szeptać jej niegrzeczności do ucha i odejdź. Dreszcz emocji i niedosytu obudzi w niej lwicę. Gorące, namiętne pocałunki są jednym z najlepszych sposobów, aby pobudzić kobietę. Dotykając ją powoli i zmysłowo budujesz emocjonalną więź. Nie ma potrzeby się spieszyć – pośpiech to zły doradca w miłości. 

5. Nie popisuj się.
Pamiętaj, że nie chodzi o Ciebie! Jesteś tu, aby zaoferować jej przyjemność. Chcesz jej zaimponować?  Znajdziesz się pod zbyt dużą presją.  Zamiast skupić się na dawaniu i otrzymywaniu przyjemności skoncentrujesz się na tym, jak to ma wyglądać. Kochanie się to nie tylko fizyczne ćwiczenie. To odkrywcza, zmysłowa podróż . Dotykaj i całuj ją tam, gdzie zawsze chciałeś to zrobić. Poznaj jej zapach, obserwuj jak się porusza, patrz jej w oczy i słuchaj, jak oddycha. To wystarczy, aby dostarczyć jej więcej przyjemności niż gdybyś próbował opanować nowe sztuczki/techniki miłosne.

6. Wypracuj rytm.
Nie wbijaj się w nią z dziką furią poruszając się tam i z powrotem bez opamiętania. Spróbuj wolno, delikatnie, potem szybciej, głębiej. Niech każdy ruch ma sens a co najważniejsze poruszaj się razem z partnerką. Zgodnie z jej ruchami i w rytm jej potrzeb. 

7. Bądź pewny siebie.
Bądź spokojny, naturalny i otwarty. Kiedy jesteś sobą, rzeczy po prostu przychodzą bez wysiłku. Nie ma się czego wstydzić, zachowaj otwarty umysł. Jeśli czujesz się zakłopotany ona to wyczuje. Pamiętaj, że masz wiele do zaoferowania! Otwórz swoje serce i swój umysł na nowe możliwości i przyjemności.

Wyzbądźcie się egoizmu. Akt seksualny, wbrew dość powszechnym twierdzeniom, nie musi służyć wyłącznie do prokreacji. To potężne narzędzie do dostarczania przyjemności partnerom. Akt miłosny służy rozbudzaniu i pogłębianiu relacji miedzy kochankami. Jeśli chcesz używać go bardziej przedmiotowo może służyć jako szczebel na drabinie kariery zawodowej lub narzędzie zemsty. Cokolwiek z tym zrobisz, czy jakkolwiek go użyjesz, zawsze osiągniesz lepszy rezultat, jeśli będziesz używać narzędzi umiejętnie i z rozwagą.

 AL

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku